fbpx

Gebėti subtiliai ir įkvepiančiai prisiliesti prie vaikystės – didis talentas.

Šiandienos „OMG Coffee“ herojus – pats trijų vaikų tėtis – buvo išmintingas ir šmaikštus draugas daugeliui mažųjų. Jo įkūnytas Profesorius Knyslys – įstabus, išmintingas herojus, įdomių istorijų pasakotojas, tapęs savojo laiko simboliu. Ir ne mažiau gražu yra tai – pajutęs, kad Profesoriui Knysliui laikas užtarnauto poilsio, mūsų šiuolaikinis titanas sugebėjo gražiai su būtuoju laiku atsisveikinti ir sėkmingai kuria save kitose srityse.

Jis – pats tikriausias devyndarbis, kurio kūrybingumo upeliai alma visu pajėgumu.
Raimondas – dramaturgas, scenaristas, istorijų kūrimo profesionalas, išleidęs tris savo pasakų knygas, romanų bendraautorius, „Skalvijos kino akademijos“ dėstytojas… Visko nė neišvardinsi.
Bet žinot ką – mūsų susižavėjimą dar labiau pakurstė žinia, jog autorius rašo poeziją. Tokią – originalią ir labai nuoširdžią, apie tai, kas svarbiausia, kas tik širdimi regėti, ką tik sielos siūlais gali susiūti. Apie pasaulio dovanas, kurios stebina, apie žmogaus amžinąjį variklį, apie meilę ir kitus demonus. Paliekame jus ir pasiliekame patys su vienu Raimondo eilėraščiu:

Iš veidrodžio
į mane žvelgia tėvas.
Kitoje pusėje,
gamtos veidrodyje –
trys sūnūs,
pasidalinę mano veidą.
O aš?
Laikinas laidininkas
nenutrūkstamai tekančiai
dvasiai.

Gražu?
Ačiū, kad daliniesi savo siela, Raimondai!

04liepos
2019