fbpx

Šalia mūsų – daugybė ypatingųjų. Plačiai atsimerkę, išvystame tiek nepaprastų žmonių – kiek įvairiausių talentų, įdomiausių svajonių, amą gniaužiančių nutikimų. Kiek atradimų, išgyvenimų, atgimimų, kiek švytinčių akių, kiek besišypsančių lūpų, kuždančių pačias įvairiausias istorijas. Ir jums nereikia įkopti į Everestą, kad užkariautumėt širdis. Kiekvienam – savi everestai, savi kopimo nuotykiai, ir viršukalnės.

Mes, OMG Coffee“ galvojam, kad didžiausia prasmė yra pastebėti tuos, ypatinguosius, ir dalintis istorijomis.
Mūsų vardinė kava – tai jūsų pasidalijimas savo istorija ir padėka artimajam ar pačiam sau. Užtai, kad nepaisydami kelionėse iškylančių sunkumų, vis dar esam.

Pirmoji taip žaviai vardine kava pakrikštyta „OMG Coffee“ šeimoje yra Jolanta.
Iš jos kavos pakuotės į mus žvelgia nuostabios elegancijos dama, karūnuota šiuolaikinė titanė. Šiame žvilgsnyje ir šypsenoje – ne tik švelnumas – ir ryžtinga Atėnės dvasia. Ne tik ramybė – ir ugningieji pipiriukai. Ne tik lengvumas – ir sutelktumas, ryžtas keisti ne tik savo pačios, bet ir aplinkinių gyvenimus. Jolanta – tikrai turtinga moteris.

Ji turtinga, nes yra drąsi, veikli, jautri ir moteriška. Nes dalinasi savo atradimais su kitomis moterimis ir telkia jas į bendrą veiklą. Ji turtinga, nes yra mylinti žmona ir dviejų sūnų mama. Mums atrodo, kad čia ir slypi Tavo karūna, Jolanta. O išsirinkta ant vardinės kavos užrašyta Ayan Rand frazė labai Tau tinka – „Klausimas ne kas man leis, o kas mane sustabdys!“.
Jolantos kol kas niekas nesustabdo ir mes džiaugiamės savo Ypatingąja drauge.

03liepos
2019
  • 224
  • 0

Pridėti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas. Privalomi laukai pažymėti *