Apie mus

Neburiam iš tirščių, bet užkalbam savo kavą karščiausia Meile ir pozityviausia Energija. Nepranašaujam ateities, bet kuriame ateitį. Nesam šventyklų orakulai, bet patys audžiam savo sėkmės istorijas.

Mūsų šeima – svajokliai ir kūrėjai, debesyse regintys magiškiausius visatos gyvūnus, o drauge tvirtai stovintys ant žemės. Kopiantys į aukščiausias viršukalnes ir apsodinantys vaizduotės dykumas. Juk taip norisi šitiek pasaulio vienomis akimis aprėpti, šitiek dalykų viena širdimi pamatyti!

Mes – entuziastai, dievinantys kokybišką kavą ir norintys šiuo gėriu dalintis su Jumis.

Kava mums – oras ir vanduo, žemė ir ugnis. Mieliausia atokvėpio minutė ir skaniausia bendrystės dovana. Tai – vis iš naujo menama paslaptis, atradimo kvaitulys. Tai – ryžto aitrumas, šokoladinis pabėgimas, medaus svajonė, citrusų gaiva ir karamelinė tyla.

O ši „OMG Coffee“ kavos mantra – Jums ir dėl Jūsų, šiuolaikiniai Titanai.

Kviečiame jus į mūsų kavos šeimą ir siūlome mažą atokvėpio gurkšnį, kelis žodžius, pakuždėtus į ausį. Žinome, kaip sunku ir atsakinga būti šiuolaikiniu titanu.

Atsikvėpkite, pasisemkite jėgų ir ryžto. Jūs nusipelnėte sustiprinančių akimirkų. Nuoširdžiai kviečiame tokias akimirkas patirti su „OMG Coffee“ puodeliu.

Septyni legendiniai Titanai – septyni mažieji pasaulio stebuklai –  septynios kavos rūšys.

Ruošdami jums OMG kavą, mąstėme apie tikruosius įkvėpėjus, tikrąsias legendas. Apie neprilygstamąjį Fredį, išmintingąjį Dalai Lamą, virtuozą Mocartą, elegantiškąją Anglijos karalienę, talentingąją Coco, meistriškąjį Čarlį. Ir, žinoma, – apie jus.

Šilti ir kava sukvipę linkėjimai,

„OMG Coffee“ šeima

Prenumeruokite

Naujienlaiškis