Apie mus

But first coffee… Taip ar ne? Žinoma, TAIP.

Rytą pradedate kavos puodeliu? Puiku!

Žinote ką reiškia “OMG”? Nuostabu!

Vadinasi žinote, kokias emocijas sukelia kiekvienas “OMG COFFEE” kavos gurkšnelis.

Kokybiška Kava Mums – tai kasdienė mantra, gyvenimo būdas. Tai laimės ir absoliutumo pliūpsnis kartu! Pokalbių akcentas!!! Gyvenimo būdas ir dienos pradžia.

Visą tai ir dar daugiau – natūralioje “Exclusive Line” kavoje, kurios šviežiai skrudintos pupelės atkeliauja tiesiai iš Italijos. Kava ir Italija? O taip, tai vienas kitą papildantys dalykai, jau nuo Renesanso epochos skleidžiantys Europai ir pasauliui kavos magiją.

Džiaugiamės draugais iš Italijos, besirūpinančiais “Exclusive Line” kavos gamyboje įdiegta inovatyvia ir ekologiška kavos pupelių skrudinimo sistema “Clean Air System”.

Ši sistema padeda išvengti šildymo šaltinio tiesioginio kontakto su kavos pupelėmis, dėl ko yra užtikrinamas tolygus pupelių skrudinimas bei intensyvus kavos skonis.

Kiekviena diena kartu su pasaulinėmis “Classic”, “Prestige”, “Oscar”, “Coco”, “Forte”, “Harmony”, “Buena” kavomis, išsiskiriančiomis savitu, rafinuotu skoniu bei specifiniais poskoniais, būdingais tik tam tikrai kavos pupelių kilmės šaliai (Brazilijai, Kolumbijai, Indijai, Tanzanijai, Meksikai, Gvatemalai ir kt.), suteikia nepamirštamus įspūdžius.

Būtent dėl to, šiai preziciškai “Exclusive Line” kavai suteikėme šį – “OMG COFFEE” – vardą.

Esame tikri, kad paragavę Mūsų kosmopolitiškos kavos garsiai ištarsite:
„OH MY GOD!“

Prenumeruokite

Naujienlaiškis