fbpx

Apie mus

Neburiam iš tirščių, bet užkalbam savo kavą karščiausia Meile ir pozityviausia Energija. Nepranašaujam ateities, bet kuriame ateitį. Nesam šventyklų orakulai, bet patys audžiam savo sėkmės istorijas.

Mūsų šeima – svajokliai ir kūrėjai, debesyse regintys magiškiausius visatos gyvūnus, o drauge tvirtai stovintys ant žemės. Kopiantys į aukščiausias viršukalnes ir apsodinantys vaizduotės dykumas. Juk taip norisi šitiek pasaulio vienomis akimis aprėpti, šitiek dalykų viena širdimi pamatyti!

Mes – entuziastai, dievinantys kokybišką kavą ir norintys šiuo gėriu dalintis su Jumis.

Kava mums – oras ir vanduo, žemė ir ugnis. Mieliausia atokvėpio minutė ir skaniausia bendrystės dovana. Tai – vis iš naujo menama paslaptis, atradimo kvaitulys. Tai – ryžto aitrumas, šokoladinis pabėgimas, medaus svajonė, citrusų gaiva ir karamelinė tyla.

O ši „OMG Coffee“ kavos mantra – Jums ir dėl Jūsų, šiuolaikiniai Titanai.

Kviečiame jus į mūsų kavos šeimą ir siūlome mažą atokvėpio gurkšnį, kelis žodžius, pakuždėtus į ausį. Žinome, kaip sunku ir atsakinga būti šiuolaikiniu titanu.

Atsikvėpkite, pasisemkite jėgų ir ryžto. Jūs nusipelnėte sustiprinančių akimirkų. Nuoširdžiai kviečiame tokias akimirkas patirti su „OMG Coffee“ puodeliu.

Septyni legendiniai Titanai – septyni mažieji pasaulio stebuklai –  septynios kavos rūšys.

Ruošdami jums OMG kavą, mąstėme apie tikruosius įkvėpėjus, tikrąsias legendas. Apie neprilygstamąjį Fredį, išmintingąjį Dalai Lamą, virtuozą Mocartą, elegantiškąją Anglijos karalienę, talentingąją Coco, meistriškąjį Čarlį. Ir, žinoma, – apie jus.

Šilti ir kava sukvipę linkėjimai,

„OMG Coffee“ šeima

Prenumeruokite

Naujienlaiškis